В Україні хочуть скасувати пільговий проїзд, а взамін зробити монетизацію поїздок

Економіка  16 квітня 2021 року, 16:58 2661

Кабінет міністрів планує монетизувати пільги на проїзд для українців в громадському транспорті. Така ініціатива зможе зрівняти права мешканців великих міст та невеликих насерених пунктів, переконані урядовці.  

Уряд пропонує щомісячно виплачувати гроші пільговикам для проїзду в громадському транспорті.

Читайте також:  Робота в Закарпатті: список вакансій та зарплата

У Міністерстві соцполітики кажуть, що планують виплачувати кошти або зараховувати безплатні поїздки на картку. Це має допомогти всім учасникам перевезення, переконані в міністерстві. Адже перевізники одразу отримуватимуть гроші за пільговиків, а пасажирам більше не доведеться доводити своє право не безоплатний проїзд.

Монетизувати чи залишити усе як є, вирішуватиме влада на місцях. Вона ж і визначатиме суму або кількість поїздок, які будуть нараховуватись пільговикам. Проте мінімальну норму планують встановити в діапазоні 25-30 поїздок протягом місяця. За решту пільговикам доведеться платити зі своєї кишені.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Misha 17.04.2021, 13:38
Бля.....дь, які ж вони подонки!!!! Останню шкуру з жебрака деруть.
Пенсіонер-інвалід 16.04.2021, 19:22
Місцева влада собі в жеп запхне кошти, а бідні пенсіонери будуть змушені останні копійчини отдати за проїзд. Місній владі на гульки коштів не хватать. Захмарні зарплати собі порішали, всякі оздоровчі, премії за тяжку і вредну роботу. На жебраку плювали оби скорше поздихали.