Тариф "Твій газ Рівномірний платіж" допоможе уникнути боргів за блакитне паливо

Економіка  24 травня 2021 року, 18:30 2756

Станом на 1 травня 2021 року борг клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» за спожитий газ сягнув 1 мільярда 80 мільйонів гривень. За минулий опалювальний сезон (з 1 жовтня 2020 року до 1 квітня 2021 року) споживачі збільшили заборгованість на 330,5 мільйонів гривень.

«З кожним роком заборгованість споживачів збільшується. Так, за цю зиму клієнти ТОВ «Закарпатгаз Збут» заборгували на 156,7 мільйонів гривень більше, ніж за минулорічний опалювальний період. Щоб наші споживачі могли уникнути  великих сум у платіжках під час опалювального сезону, а отже і ризику появи чи збільшення заборгованості за блакитне паливо, ми пропонуємо їм тариф «Твій газ Рівномірний платіж». За цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмила Сібулатова.

Читайте також:  Кабмін анонсував суттєве подорожчання електроенергії: кіловат може зрости до 4 гривень

Щоб визначити платіж, який споживач сплачуватиме щомісяця, необхідно підрахувати об’єм газу, спожитого ним за період з 1 травня 2020 року до 30 квітня 2021 року, помножити на фіксовану ціну та розділити на рівні частини.

З 1 травня ціна у тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» складає 7,99 грн за кубометр.

«Ми вдячні всім клієнтам, які вчасно розраховуються за спожитий газ, і надалі удосконалюватимемо наші пропозиції, щоб споживачі могли зручно і надійно користуватися послугами ТОВ «Закарпатгаз Збут», - зазначила Людмила Сібулатова.

Перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» можна онлайн.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» постачає природний газ понад 266 тисячам побутових споживачів та близько 3700 суб’єктів господарювання. За шість років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник енергоресурсів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0