Як можна виграти до 3000 гривень на газ?

Економіка  8 червня 2021 року, 18:26 1171

ТОВ "Закарпатгаз Збут" оголошує про початок акції «Рівномірний підключай – газ вигравай»,  учасники якої можуть отримати газ у подарунок. 

В рамках акції споживач, який підключиться до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» і сплатить перший місячний платіж на умовах тарифу до 30 червня 2021 року включно, автоматично бере участь у розіграші призів:

  • 1 місце – сертифікат 3000 грн на газ;
  • 2 місце – сертифікат 2000 грн на газ;
  • 3 місце – сертифікат 1000 грн на газ;
  • 4-5 місця – сертифікат 500 грн на газ;
  • 6-10 місця – сертифікат 250 грн на газ.

Читайте також:  Ціни на газ у червні перерахували для всіх українців: опубліковано повний список тарифів

«100 перших споживачів, які у червні підключаться до тарифу «Твій газ рівномірний платіж», гарантовано отримають по 50 гривень на газ. Переможців акції «Рівномірний підключай – газ вигравай» ми визначимо за допомогою сервісу random.org та оголосимо 9 липня», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмила Сібулатова.

Згідно з умовами акції, в ній беруть участь тільки власники газового котла, що перейшли на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та сплатили місячний платіж у період з 1 по 30 червня 2021 року.

Нагадаємо, тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми. За цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

З 1 травня ціна у тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» складає 7,99 грн за кубометр.

Тариф можна змінити, завітавши до центру обслуговування клієнтів або відділення ТОВ «Закарпатгаз Збут» у вашому місті з паспортом та ідентифікаційним кодом. Телефон контакт центру – (0312) 42-47-04.

Щоб змінити тариф онлайн, заповніть заявку на сайті ТВІЙ ГАЗЗБУТ за посиланням.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0