Новий зручний формат – оплата за розподіл електроенергії через постачальника

Економіка  29 червня 2021 року, 11:24 1232

З червня 2021 року ТОВ «Закарпатгаз Збут» надає можливість клієнтам – юридичним особам платити за послугу розподілу електричної енергії через свого постачальника.

«Оплата за розподіл через постачальника спрощує для клієнтів ведення бухгалтерії. Менеджер ТОВ «Закарпатгаз Збут» формує рахунок за розподіл і за постачання електроенергії, та надсилає його клієнту. Той самий менеджер формує Акт надання послуг розподілу електроенергії і Акт приймання-передачі на постачання електроенергії. Отримані від клієнта кошти за розподіл Товариство переводить на спецрахунок оператора системи розподілу. Таким чином клієнти економлять час та ресурси, адже взаємодіють тільки з менеджером свого постачальника замість двох компаній – оператора розподілу та постачальника», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмила Сібулатова.

Рахунок на розподіл формується до 25 числа кожного місяця на наступний місяць. Так само, як і при сплаті за послугу напряму оператору системи розподілу, клієнт сплачує його на умовах 100% передплати. Ціна на послугу розподілу буде тією самою, що і при безпосередній оплаті ОСР, оскільки тарифи на розподіл електроенергії регулюються державою.

Читайте також:  Стало відомо, чи подорожчає електроенергія з 1 липня

При цьому, за постачання електроенергії клієнт сплачує згідно обраного ним графіку. Клієнти ТОВ «Закарпатгаз Збут» можуть обрати один з трьох варіантів оплати:

  • передплата,
  • подекадна оплата,
  • післяплата.

У будь-якому варіанті, обраному клієнтом, можливо отримувати електроенергію з оплатою за послугу розподілу через постачальника.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» постачає електроенергію непобутовим споживачам. Ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу Товариству видано постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.06.2020 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0