Закарпатцям пропонують пригнати та розмитнити авто з Європи за приємною ціною

Економіка  1 липня 2021 року, 12:25 1752

Набули чинності закони України № 1403-IX та № 1402-IX щодо тимчасового спрощення процедури митного оформлення транспортних засобів. Цими Законами внесено ряд змін до Митного та Податкового кодексів України, які передбачають нову модель оподаткування легкових автомобілів (код УКТ ЗЕД 8703) та автомобілів для перевезення вантажів (код УКТ ЗЕД 8704), загальною вагою до 3,5 тонн.

Раніше власники розмитнених "євроблях" повинні були доплачувати повну суму податку під час продажу автівки протягом 365 днів. У прес-службі ДФС зазначили, що дію цієї норми тепер скасували.

Читайте також:  Тиждень розмитнення євроблях по-новому: Закарпатська митниця показала проміжний результат

ДФС пояснює, що імпортовані авто 2017-2018 років, під час розмитнення яких було застосовані пільгові ставки акцизу, мають у свідоцтві про реєстрацію запис, що продавати їх без сплати повного акцизу заборонено.

Але після набуття чинності законів про порядок розмитнення "євроблях" від 27 листопада акцизи стали навіть меншими, ніж були за пільговими тарифами. А поняття пільгового та повного акцизу тепер в законодавстві немає.

Щоб зняти подібну відмітку у свідоцтві про реєстрацію автомобіля, необхідно звертатися до Сервісних центрів МВС України.

Якщо ж ви захотіли розмитнити або привезти авто з Європи, але не знаєте як це зробити, можна звернутись до фахівців, які з цим допоможуть.

Компанія "AUTO SNEG" пропонує послуги розмитнення автомобіля "під ключ".

Також фахівці допоможуть зняти невиїзні та прострочені авто з обліку та розмитнити за низькими цінами.

"AUTO SNEG" також допомагає з техоглядом, страхуванням, дорученням, зняттям з обліку.

Контактні телефони:

  • 050-966-09-04;
  • 095-551-99-11.

Розмитнення євроблях

Розмитнення євроблях

На правах реклами

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0