Повернутись до сайту Вхід

№36 від 13.10.2016

В НОМЕРІ:

Холодна погода, як завжди, прийшла зненацька. Чергове зниження температури призвело до того, що більшості краян довелось включити опалення у своїх домівках. Журналісти "Панорами" з’ясовували, як не залишитись голим і босим після зими.

"Василь Свалявчик: "Я люблю тебе, мій краю, бо до сонця близько!", – саме під такою назвою вийшла надзвичайно цікава стаття про лауреата обласної премії імені Й.Бокшая та А.Ерделі, народного художника України та іменинника (14 жовтня йому виповнюється 65 років).

Добре там, де нас нема… Принаймні в цьому переконують українці, які вже не один рік "жнуть" заробітчанські хліби в Італії.

Задавнена проблема ввезення дешевих іномарок з Європи в Україну повільно рухається вперед. Розмитнення автомобілів: чи здешевшали в Україні іномарки? Відповідь на шпальтах свіжого номеру.

Відволіктися від всепоглинаючого та виснажливого хаосу допомагає і книжка. А тим паче, коли вона для дітей або внуків, з якими разом читаємо. Наразі йдеться про творчість Маргарити Василівни Меденці – авторки кількох збірок віршів, оповідань для малят, а ще історій та казок для учнів молодшого й середнього шкільного віку.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції