Повернутись до сайту Вхід

№37 від 20.10.2016

В НОМЕРІ:

Новий виклик для закарпатських заробітчан – ймовірне запровадження візового режиму з Росією. «Панорама» поспілкувалась із земляками, що працюють або колись працювали в цій країні, та з’ясувала їхнє ставлення до цієї ініціативи політиків. Про «Візову дилему» читайте на сторінці 5.

Цього тижня в номері одразу кілька цікавих інтерв’ю з непересічними закарпатцями. «Панорамівці» розпитали завідувачку Меморіального будинку-музею народного художника України Федора Федоровича Манайла, його внучку, історика, викладача, мистецтвознавця і художника в одній особі Вікторію Манайло-Приходько про сучасне мистецтво, а також ситуацію з музеєм. Цікаві одкровення читайте на сторінках 3 та 15.

Окрім того, поговорили зі знаним в Мукачеві та за його межами футбольним тренером, ідейним натхненником клубу «Сокіл» («Соколята») Емілом Мешком. Про успіхи та невдачі, зльоти та падіння, а також майбутнє футболу в місті над Латорицею читайте на сторінці 7.

На 16 шпальтах газети також вміщені новини бізнесу, культури та мистецтва. А також, практичні поради, рецепти, гороскоп та погоду – все це читайте в номері від 20 жовтня.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції