Повернутись до сайту Вхід

№39 від 03.11.2016

В НОМЕРІ:

31 жовтня в Україні офіційно завершилась перша хвиля подачі електронний декларацій. Відомості про заможність наших можновладців сколихнули не лише Україну, а й Європу. З’ясувалось, що наші чиновники зі своїми статками можуть не тільки себе утримувати, але ще й Міжнародний валютний фонд кредитувати. «Панорама» ж цього тижня уважно вивчила декларації шести народних депутатів від Закарпаття, які обрались до Верховної Ради по мажоритарці. Для інтриги скажемо, що нарахували в їх кишенях аж 153 мільйони гривень. Більше цифр, фактів та інформації про «мільйонерів з нетрів» у свіжому номері тижневика.

Чим може аукнутись економіці заява прем’єр-міністра України про збільшення рівня мінімальної заробітної плати з наступного року вдвічі з’ясовували «панорамівці». Думки економістів, політиків, чиновників і найголовніше – простих людей, збирав Андрій Слохіняк на сторінці 3.

Альбому «Музей народного життя Володимира Микити» присвячена окрема публікація. Василь Гарагонич ділиться власними думками про цю роботу, а також знайомить з солідним книжковим виданням.

Окрім того, в номері від 3 листопада багато цікавої і різнобічної інформації, велика телепрограма та поради для людей.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції