Повернутись до сайту Вхід

№42 від 24.11.2016

В НОМЕРІ:

На сесії Мукачівської місь­кої ради 29 депутатів прийняли рішення про створення комунального підприємства, яке буде здійснювати пасажир­ські перевезення у місті. Це рішення сколихнуло усю громадськість Мука­чева, адже відкритими залишаються питання нових автобусів, зміни маршрутів та подальшої долі приватних переві­зників, які зараз за­ймаються громадським транспортом міста над Латорицею. Газета «Панорама» вирішила з’ясувати, що чекати па­сажирам та працівникам громадського транспор­ту найближчим часом?

В Україні з 8 листопада Верхо­вною Радою України були введені квоти на україномовний продукт в ефірі радіостанцій. Як вони вплинули на ефіри закарпатських радіостанцій – у свіжому номері тижневика.

«Панорама» поспілкувалась із Валерієм Лунченком – одним із членів делегації, яка днями проінспектувала ряд важливих інфраструктурних об’єктів області. Розповідаємо детально, що в області планується нового у плані масштабного будівництва.

Майже чотири де­сятки виноробів краю представили своє вино на фестивалі «Закарпатське Божоле – 2016». Посмакувати напоєм богів можна було у підвалах «Со­виного гнізда». Підготували репортаж із фесту.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції