Повернутись до сайту Вхід

№43 від 01.12.2016

В НОМЕРІ:

На всеукраїнському музичному небосхилі засяяла ще одна закарпатська зірка. Нею стала молода співачка Іванна Решко, яка успішно виступає на шоу «Голос. Діти» і завдяки цьому проекту стала на крок ближче до омріяної великої сцени. Вже цієї неділі вона виступить у фіналі проекту, який відбудеться у прямому ефірі телеканалу «1+1». «Панорама» поспілкувалась із юною артисткою і пропонує до читання цікаве інтерв’ю.

Після підвищень та­рифів за газ та елек­троенергію мукачівцям знову доведеться за­тягнути паски, оскіль­ки з 1 грудня зросте вартість послуг водо­постачання та водовід­ведення. Тижневик розповідає про мотиви підняття тарифів та перспективу оновлення водомережі міста.

Він не з числа горлопанів, які на мирній території вла­штовували не завжди і не всім зрозумілі акції протес­ту, коли ворог стояв на поро­зі. Він з числа простих укра­їнців, котрі у перших рядах протистояли непроханим гостям, не очікуючи на якісь преференції для себе, чи на кожному кроці підкреслю­ючи власну винятковість. У свіжому номері газети мова піде про Ролана Басараба з Рахова, який пішов захищати Україну від зовнішнього ворога.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції