Повернутись до сайту Вхід

№45 від 15.12.2016

В НОМЕРІ:

Головна шпальта свіжого номеру газети «Панорама» присвячена актуальному питанню – вірусному захворюванню, що за останні кілька днів "підкосило" чимало закарпатців. В матеріалі ми зібрали думки представників Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України та Мукачівсьої ЦРЛ. Окрім того, в номері Ви знайдете поради, як уберегтися від хвороби.

«Головне залишатися людиною» – саме під такою промовистою назвою в газеті можна знайти цікаву розповідь та подяку американському мільярдеру українського походження Алексу Ровту. Окрім того, в цьому номері велике розширене інтерв’ю з Миколою Гожиком, керівником «Карпатської рудної компанії» та «Західної геологорозвідувальної компанії». Підприємець поділився власними думками щодо перспектив українського золота та роль Закарпаття в планах його підприємств.

Наш колега, журналіст «Панорами» Іван Гарагонич днями повернувся із захопливої подорожі Грузією. В номері від 15 грудня читайте першу частину розповіді, в якій розповідається про Кобулетті і Батумі, а також як саме вдалось Грузії забути радянське минуле і почати стрімкий і динамічний розвиток.

Окрім того, в тижневику традиційно багато різнобічної інформації, велика телепрограма та поради для господинь.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції