Повернутись до сайту Вхід

№46 від 22.12.2016

В НОМЕРІ:

Ситуація довкола най­більшого комерційного банку країни – «При­ватБанку» – топ-тема останніх кількох днів. Події із націоналізацією банку розгортались настільки швидко, що українцям лише й залишалось те, що іронізу­вати в соціальних мережах. Та все ж журналісти «Панорами» серйозно глянули на проблему і у своїй статті аналізують всі події, які супроводжували цей гучний процес.

У матеріалі під заголовком «Спортивне свято для людей сильних духом» розповідаємо про традиційний зимовий турнір, приурочений до Дня свя­того Миколая, який що­року об’єднує чималу кількість спортсменів, які постійно й успіш­но демонструють свої спортивні досягнення.

Резонансна подія мала місце у селі Ізки Міжгір­ського району. Тут учениця місцевої школи стверджує, що її вдарив вчитель. Сам педагог не заперечує це, але наводить свої аргументи, чому він так вчинив. Позиції обидвох сторін збирали кореспонденти видання.

Журналіст «Панорами» Іван Гарагонич продовжує свою розповідь про Грузію. На цей раз про туристичні принади Тбілісі та як грузини вміють заробляти на туризмі.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції