Повернутись до сайту Вхід

№47 від 29.12.2016

В НОМЕРІ:

У колонці редактора Василь Гарагонич розмірковує про поточ­ний календарний рік. «Газе­та підводить підсумки зро­бленого і тут же береться за розв’язання нових завдань», – зазначає головред, наводячи конкретні плани на 2017 рік.

Із липня 2015 року на Закарпатті запрацюва­ли три місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають безоплатну правову допомогу категоріям громадян, визначе­ним законодавством: інвалідам, малозабез­печеним, ветеранам війни (у тому числі учасникам АТО), дітям-сиротам. Детально про це – у свіжому номері.

Цьогоріч «Панорама» опублікувала серію ма­теріалів про всіх восьми народних художників України, які живуть і творять на Закарпатті. Під завісу року ми вирішили знову зібрати героїв наших публікацій під «панорамів­ською» стріхою, щоб ще раз наочно продемонструвати «чуття єдиної родини» і за­пропонували їм відповісти на три традиційні питання: 1. Чим пам’ятний для Вас 2016 рік? 2. Які Ваші плани на 2017 рік? 3. Що побажаєте собі і землякам у Новому році? Що з цього вийшло, читайте на шпальтах тижневика.

Окрім зазначеного, велика кількість керівників, підприємств, сільських і селищних голів через газету вирішили привітати закарпатців із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Їх теплі слова привітань читайте у свіжому номері «Панорами».

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції