Повернутись до сайту Вхід

№7 від 02.03.2017

В НОМЕРІ:

Минулого тижня всю Україну вразила істо­рія життя кількох за­карпатських сімей, які проживають в одному з гуртожитків на вули­ці Гагаріна, що у місті Берегові. Кореспондент газети на власні очі побачив це жахіття та поспілкувався із людьми, які мешкають у цьому будинку-привиді. Його оповідь – у свіжому номері.

Моторошна історія, яка мала місце у Хусті, обросла багатьма деталями. Мова про варварське вбивство дітьми матері. Зібрали всю доступну на даний момент інформацію стосовно моторошної події і подаємо у систематизованій публікації.

Хто заслужив – той отримав. Це про премії, які минулого року щедро роздавав головлікар од­нієї з лікарень на Закар­патті. Заохотив співро­бітників – на півмільйона бюджетних гривень. Ось тільки до лікарів, медсестер і санітарок – гроші не дійшли. Всі подробиці – у статті «Головний лікар та премії «для обраних».

Окрім того, рекомендуємо до читання публікації про можливість підвищення пенсій, зростання тарифів на електроенергію для населення, статті порадницького характеру та ін.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції