Повернутись до сайту Вхід

№11 від 30.03.2017

В НОМЕРІ:

Відновлювальна енергетика – у пошані в цілому світі. Про станції, які генерують сонячну  енергію, та перспективи їх розвитку у краї  – у розгорнутій публікації газети «Панорама».

«Нова книжка Васи­ля Андрійовича Гара­гонича «Духовність окрилює людину» по своїй суті продовжує попереднє його друко­ване видання «І слово – дар Божий», тільки тут більше авторського мислення і щирої віри в «Творця всього ви­димого і невидимого», звірення свого життя з Божими заповідями», – висловлює свою думку  автор Василь Танчинець у статті-відгуку на нову книжку. Більше – у матеріалі «Осмислення духовності».

Із міста Атланта штату Джорджія Спо­лучених Штатів Амери­ки надійшла приємна звістка: молодий та­лановитий закарпат­ський художник Петро Свалявчик прийнятий до престижної про­фесійної організації під назвою Американ­ська асоціація портре­тистів, що засвідчено відповідним іменним сертифікатом. Розповідаємо про дану подію.

Зачепили стан доріг Мукачева. Про жахливі ями на двох об’їзних міста – Берегівській та Пряшівській, – у викладі журналістів.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції