Повернутись до сайту Вхід

№13 від 13.04.2017

В НОМЕРІ:

Слово «безвіз» стало чи не найзгадуванішим серед українців протягом останніх років. Мрія про безвізовий режим витала в українському повітрі протягом усіх 25 років Незалежності. І ось, 6 квітня сталась історична подія – 521 депутат Європарламенту проголосував за включення України до переліку країн, громадянам яких не потрібно оформлювати візи для короткострокових подорожей. «Панорама» підготувала список із 5 речей, які треба знати закарпатцеві про «безвіз».

«Мистецькі вершини подружжя Бровді» – сама назва статті вже підказує про кого піде мова у публікації. Цікава стаття з-під пера шеф-редактора «Панорама Медіа Групи».

Напевно, кожен українець, коли чує слово «реформа», одразу згадує про антикорупційне бюро чи патрульну поліцію. Остання структура стала символом першої успішної історії українських реформ. Про неї і піде мова у матеріалі «Нова поліція Закарпаття: рух на Європу».

Окрім того, велика кількість підприємців, сільських та селищних голів, депутатів вирішили через газету «Панорама» привітати мешканців зі світлим святом Христового Воскресіння. Їх теплі слова побажань – на шпальтах тижневика.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції