Повернутись до сайту Вхід

№27 від 18 липня 2019

В НОМЕРІ:

Цьогорічний екватор літа у житті доктора історичних наук, про­фесора кафедри турис­тичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгород­ського національного університету, заслуже­ного працівника освіти України, шеф-редактора інформаційного холдингу «Панорама медіа група», члена Національної спіл­ки журналістів України Василя Гарагонича є 60-им. Його життєпис фіксує тисячі зустрічей, які впли­вали на долю і формува­ли особистість. У свіжому номері публікуємо інтерв’ю з Василем Васильовичем.

Про авіасполучен­ня між Києвом та Ужгородом протя­гом останніх місяців не говорив хіба що лінивий. Зокрема, не­щодавно, коли сполу­чення між обласним центром Закарпаття та столицею України тимчасово було при­пинене через нерен­табельність рейсу. Але на цей раз ми акцентуємо увагу на прямому авіасполученні та розповідаємо про перспективи летовища.

Окрім того, в номері зібрано дайджест новин Мукачева: про реконструкцію поліклініки, лікування містян, безкоштовний проїзд у комунальному транспорті та ін.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції