Повернутись до сайту Вхід

№28 від 25 липня 2019

В НОМЕРІ:

У прес-центрі «Па­норама» у Мукачеві 19 липня відбулася презентація нової книги «Туризм і мистецтво». Її автор – професор Ужгород­ського національного універ­ситету, доктор історичних наук, заслужений праців­ник освіти України, шеф- редактор інформаційного холдингу «Панорама медіа група» Василь Васильо­вич Гарагонич напередодні святкував 60-річний юві­лей. Отож, ці дві події стали предметом обговорення на зібранні.

Річки Закарпаття – це не лише джерело води, але й місця, які найчастіше забруднюються місцевими мешканцями та гостями краю. Саме вони стали артеріями, які несуть сміття із нашого краю в країни Європейського Союзу, адже Тиса, Латориця, Уж та інші водойми є частиною Дунайського басейну. Розповідаємо про досвід словенської общини у переробці сміття для Закарпаття.

Україна увійшла в трійку лідерів за кількістю лікарів-заробітчан у Чехії. МОЗ цієї країни і далі спрощує умо­ви працевлашту­вання іноземців у чеських лікарнях, а вітчизняні лікарі та медсестри емігру­ють через низьку зарплатню та важкі умови праці вдома. У свіжому номері – детальніше.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції