Повернутись до сайту Вхід

№44 від 28 листопада 2019

В НОМЕРІ:

Наступного року україн­цям доведеться затягнути паски. «Слуга народу» розробила і прийняла бюджет, в якому голо­вна стаття витрат – держборг. А ось соціалку вирішили урізати. При цьому ні обіцяні реформи, ні «реальний» прожитковий мі­німум у документі не передба­чили. Розповідаємо про це детальніше.

У переддень початку нинішнього навчаль­ного року в Ужгороді з’явилася незвична освітньо-мистецька інституція – відкрила­ся дитяча професійна художня студія Петра Свалявчика. Шеф-редактор «Панорама Медіа Групи» Василь Гарагонич розповідає про проміжні здобутки художньої школи.

Наступного року в Україні продовжиться медична реформа. Акценти ставитимуть на забезпеченні якісної та доступної первинної та екстре­ної медичної допомо­ги, запуску системи трансплантації, роз­будові системи гро­мадського здоров’я та реалізації програ­ми медичних гаран­тій, що має забез­печити українцям зокрема і безоплатні послуги з лікування інфарктів, інсультів, неонатальної допо­моги та допомоги при пологах у тих закла­дах, які укладуть до­говір з Нацслужбою здоров’я. У свіжому номері – більш розлого.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції