Повернутись до сайту Вхід

№45 від 5 грудня 2019

В НОМЕРІ:

Дієтологи констату­ють: щоденна тарілка рядового українця не така як треба. Більшість українців спожи­ває надлишок жирів і простих вуглеводів, водночас їм бракує клітковини та води. Так відбу­вається, коли в раціоні не ви­стачає зелені, овочів і просто натуральних продуктів, кажуть дієтологи. Ними співвітчизни­ки, на жаль, схильні нехтувати. Підготували великий матеріал про те, якою має бути їжа, щоб у будь-якому віці почуватися здоровим та активним.

На днях у пано­рамівців невеличке свято. 7 грудня газеті виповнюється 74 роки. Отже, знову є нагода не лише підняти ке­лихи, а й згадати славний шлях і людей, які творили газету і себе упродовж цього тривалого відрізку часу, залишаючись дзеркалом епохи. Шеф-редактор «Панорама Медіа Групи» Василь Гарагонич підготував цікавий матеріал про прийдешній визначний день у житті тижневика.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи рі­шення уряду щодо спрямування ко­штів на ліквідацію заборгованості із зарплат вчителів, висунув пропозицію оплачувати працю вчителів по-новому. Так, кількість учнів у школі впливати­ме на розрахунок зарплати вчителів. Розповідаємо детальніше.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції