Повернутись до сайту Вхід

№3 від 30 січня 2020

В НОМЕРІ:

Вже кілька місяців глядачі найрейтингові­ших телеканалів отри­мували попередження, що супутниковий сиг­нал скоро закодують. Час Х для майже 4,5 мільйонів домогоспо­дарств, які дивляться сателітне ТБ, настав 28 січня. Видання розповідає, чому канали пішли на такий крок, що можна буде дивитися безкоштовно та як загалом дивитись закодовані телека­нали легально.

З понеділка, 27 січ­ня, закарпатці почали отримувати квитанції для сплати за розподіл газу. Нагадаємо, починаючи з січня, всі українці спла­чуватимуть за газ двома окремими рахунками. Один із них надходитиме від постачальника газу і стосуватиметься оплати за фактично спожитий газ, а другий – від опера­тора ГРМ за послугу роз­поділу (доставки) газу. На Закарпатті це – АТ «Закарпатгаз». Який же тариф для Закарпатської області – у статті.

У грудні 2019 року но­вий коронавірус спри­чинив спалах хвороб у китайському місті Ухань. Тепер він потра­пив до Таїланду, Японії, Південної Кореї та США. А днями його зафіксу­вали у Європі – Франції та Німеччині. На момент публікації від ві­русу постраждали понад 3 тисячі людей, 82 померли. Видання розповідає, що це за вірус, наскільки він не­безпечний, як від нього вбе­регтися та чи загрожує він Україні.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції