Повернутись до сайту Вхід

№4 від 6 лютого 2020

В НОМЕРІ:

На сайті Департамен­ту охорони здоров’я Закарпатської ОДА зазначається, що жодної лікарні в об­ласті не буде закрито. Водночас 8 лікарень Закарпаття визначено опорними. Більш розлого про медичну реформу в області – у свіжому номері.

За майже 40 років твор­чої діяльності він освоїв чи не усі різновиди журналіс­тики - працював на телеба­ченні, у пресі, видавничій сфері. На його долю випало закладати підвалини незалежної закарпат­ської преси у перші роки україн­ської державності, започатковува­ти з «чистого листа» і впродовж двох десятків літ редагувати якісно нові за формою і змістом обласні видання… З нагоди ювілею, розповідаємо про Василя Ільницького. Цікава публікація у викладі Ярослава Світлика.

Українці повинні сплачувати за тран­спортування газу – ко­ристуються вони ним чи ні. Це потрібно для того, щоб підтримувати систему в робочому стані. Разом із цим, уряд таки планує – щоб «не дратувати україн­ців» – прибрати окремі платіжки за транспор­тування газу. Розповідаємо про це детальніше. А ще, про депутата, який порадив пенсіонерці продати собаку, щоб вона мала змогу заплатити за газ.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції