Повернутись до сайту Вхід

№30 від 17 вересня 2020

В НОМЕРІ:

Українці щомісяця платитимуть за опалення за різними тарифами. У розпал сезону, зазначають експер­ти, суми в платіж­ках можуть вирости приблизно на 15%. Уже другий рік по­спіль ніхто не може точно спрогнозувати вартість блакитного палива, а разом із нею коливатимуться й ціни на тепло. Про те, як і чому ростим­уть тарифи, – читайте в матеріалі.

На початку вересня в Україні відзначали своє професійне свято – День підприємця – люди, від роботи яких залежить добробут кра­їни. В Україні загалом, та в Закарпатті зокре­ма, підприємці стали тим фундаментом, який забезпечує стабіль­ність усіх сфер життя. У свіжому номері ведемо розмову з Василем Гарагоничем-мо­лодшим – людиною, котра, попри свій відносно молодий вік, встигла реалізувати себе не лише як успішний підпри­ємець, але й громадський діяч та активіст, якому небайдужа доля рідного міста та краю.

14 вересня по­чало діяти нове епідемічне зону­вання протягом 14 днів. В Закарпатті до червоної зони віднесено місто Чоп. Що тут заборонено та що вимагали люди, які вийшли на протест у цьому місті, читайте в газеті "Панорама".

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції