Дорога Колочава – Чумалево – Буштино – страшна і небезпечна

Життя  7 липня 2021 року, 13:21 710

З проханням вжити першочергових заходів, щоб капітально відремонтувати дорогу на відрізку Колочава – Чумалево – Буштино – звернувся народний депутат Василь Петьовка до начальника Закарпатської служби автодоріг. 

У час, коли в державі ведеться «Велике будівництва» автомагістралей та шляхів, дорога Колочава – Чумалево – Буштино – зруйнована.  Цим шляхом щодня рухаються тисячі жителів та гостей краю, вона б мала вести до найбільших районів області та її туристичних родзинок. Втім, говорити про привабливість не доводиться.

Читайте також:  Ремонт по-закарпатськи: асфальт, який поклали 2 тижні тому, потріскався

Ця дорога у такому стані, що після руху нею доводиться ремонтувати автомобілі, автобуси відмовляються їхати, а ті рейси, що курсують, постійно зриваються. Чи варто говорити  про якісне та своєчасне надання невідкладної медичної допомоги населенню віддалених гірських сіл? Через жахливий стан дороги існує реальна загроза для  життя та здоров’я місцевих жителів.

Зважаючи на вищезгадане, народний депутат Василь Петьовка звернувся з проханням до начальника  «Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» В. Данила вжити невідкладних заходів для проведення капітального ремонту асфальтобетонного покриття доріг Колочава – Чумалево – Буштино.

Нагадаємо, у мережі показали відео жахливого стану однієї із доріг Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0