Стане передовим містом України: у Мукачеві будуть реалізовувати соціальний проєкт

Життя  8 липня 2021 року, 13:54 1857

Мукачіська міська рада спільно з сервісом Штрафи UA  домовилися щодо початку реалізації соціального проєкту, спрямованого на зниження аварійної небезпеки на дорогах. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Андрія Балоги та керівника напряму проєкту Штрафи UA Яном Ковлаковим.

На офіційному веб-порталі міста в реальному режимі часу можна буде отримати інформацію, яка дозволятиме оцінити рівень безпеки дорожнього руху. Мукачево стане передовим містом України, де буде реалізований цей проєкт, який матиме всеукраїнський масштаб.

Найближчим часом у розділі "Мешканцям – Муніципальна інспекція" буде встановлений віджет, який формуватиме статистичні дані, щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості автомобілів в місті, витрати пального, та ін.

Читайте також:  Моторошна аварія на Закарпатті: одна людина загинула, ще двоє – у реанімації

Як розповіли у Мукачівській міській раді, збір інформації для віджету буде здійснюватися за допомогою сервісу Безпечне водіння, який є частиною додатку Штрафи UA – системи для водіїв України, який працює з 2016 року.

Він був розроблений у рамках державно-приватного партнерства за участю Міністерства інфраструктури України для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретного водія і мотивує його до покращення навичок. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0