Дорогу Берегово–Виноградів–Велика Копаня планують повністю відновити до кінця року

Життя  20 липня 2021 року, 15:20 894 ФОТО

Ремонт автошляху міжнародного значення М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня триває. Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2020 році на маршруті відновили два відрізки – від с. Вилок через місто Виноградів та від Виноградова до с. Мала Копаня.

«Цього року продовжили ремонтувати ділянки М-23 від нульового кілометра до позначки 21 км – від міста Берегово і до с. Вилок», – зазначає Іштван Петрушка, заступник голови облдержадміністрації.

За його словами, під час поточного середнього ремонту на відрізках ліквідували пучини. Вздовж ділянки біля с. Нове Село, Руська Долина та Підвиноградів влаштували велосипедну доріжку загальною протяжністю 2,6 км.

Loading...

Читайте також:  В Закарпатській ОДА розповіли про ремонт дороги у Ракошині

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, 50 км міжнародної траси вже відремонтовано, маршрут М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня планують повністю відновити до кінця року.

«Продовжуємо розбудову якісної дорожньої інфраструктури на Закарпатті, а роботи з відновлення прикордонної дорожньої інфраструктури є частиною програми Президента. За амбітним планом Глави держави у 2021 році нове покриття отримають 4,5 тис. км автошляхів державного значення у всіх областях України», – наголошує Іштван Петрушка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0