"Чуєш, мене зупинила поліція": Фейсбук облетіло відео, яке зняли в Ужгороді

Життя  22 липня 2021 року, 10:54 42237 ВІДЕО

19 липня, близько 19-ї години, патрульні зупинили авто KIA за порушення ПДР на вулиці Георгія Кірпи в Ужгороді. Водійка їхала без пристебнутого ременя безпеки та розмовляла по телефону у момент керування автомобілем, а також не увімкнула покажчик повороту.

"Під час спілкування із інспекторами жінка повністю визнала те, що порушила ПДР. Але невдовзі водійка почала телефонувати до свого знайомого і розповіла, ніби вона нічого не порушила, а патрульні навмисне зупинили її, адже помітили логотип однієї із громадських організацій на автомобілі", – зазначили в УПП Закарпатської області. Йдеться про ГО "Доста".

Читайте також:  Відеокамери зафіксували момент аварії, яка трапилась сьогодні

Після перегляду відео соцмережі вибухнули коментарями. Одна переконують, що жінка поводилась у цій ситуації геть неправильно. А інші не бачать у її вчинку нічого поганого.

Працівники ж патрульної поліції запевнили, що діють виключно в інтересах закону і не мають упередженого ставлення до представників тих чи інших організацій. "Згідно із ЗУ "Про Національну поліцію" діяльність поліції здійснюється в тісній співпраці та взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства", – зазначили в УПП Закарпатської області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Eugenia 24.07.2021, 02:18
Коментар очікує модерацію
Сергій 23.07.2021, 14:41
ото ще та "папина" коронована дитина.... я б взагалі її затримав і не цяцькався....
Міка 23.07.2021, 13:03
Якщо вона і дійшо є у організації"Доста"та їм закон не писаний? Чи вони святі шо не можна кивати?
Viktor 23.07.2021, 12:16
Дуже очевидні жіночі маніпуляції! Штраф по повній програмі!