"Він був людиною на Землі", – перший прем’єр-міністр часів незалежності Вітольд Фокін про Василя Гарагонича

Життя  22 липня 2021 року, 15:03 858 ВІДЕО

Перший прем’єр-міністр незалежної України Вітольд Фокін записав відео, в якому згадує про доктора історичних наук, професора, шеф-редактора "Панорама Медіа Групи" Василя Гарагонича, серце якого перестало битися 23 липня 2020 року. А кілька днів тому, 19 липня, у Мукачівському драматичному театрі відбувся вечір пам’яті Василя Васильовича та презентація книги про нього "Світло далекого вирію...".

Саме під час цього заходу рідним, численним друзям і колегам, які зібралися в театрі, показали відео, в якому близькі та друзі Василя Гарагонича розповідали про знайомство та роки дружби із цією Людиною.

Читайте також:  Народні артисти України брати Яремчуки про Василя Гарагонича: "Він був надзвичайно щирою людиною"

Серед них був і перший прем’єр-міністр незалежної України Вітольд Фокін. "Василь Васильович Гаргонич, у якого дуже багато різних звань: і доктор наук, і організатор, і перший, хто починає якісь нові засади впроваджувати... Але головна його посада була – він був людиною на Землі. Василь Васильович дуже багато працював, його близькі називали трудоголіком. Він працював багато, він їздив багато, він дивився... Словом, був надзвичайно корисною людиною для нашого суспільства", – зазначив Вітольд Фокін. Докладніше – у відео.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0