У Закарпатській області створено найщільнішу мережу пунктів вакцинації в Україні

Життя  23 липня 2021 року, 08:58 502

Задля зручності та доступності імунізації населення у Закарпатській області створено найщільнішу мережу пунктів вакцинації в Україні. Про це повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

За його словами, у регіоні створено 213 пунктів, із них 207 – законтрактовано, ще 6 матимуть контракти найближчим часом. Більше пунктів щеплення є лише в Київській області (222 пункти), але населення там майже вдвічі більше, ніж на Закарпатті.

Loading...

Читайте також:  "Новий спалах можливий і в нашій області", – очільник Закарпаття звернувся до краян

Для порівняння з іншими регіонами України: у Тернопільській області діють 56 пунктів, в Чернівецькій – 67, у Львівській – 162, в Івано-Франківській – 121.

«Усі Центри та пункти вакцинації працюють за графіком. Разом з тим, на жаль, не до кожного пункту приходять люди, щоб вакцинуватися», – зазначає голова облдержадміністрації.

До прикладу, (позавчора – ред.) щеплення зробили тільки у 122 пунктах, в інші 85 пунктів закарпатці не з’явилися для вакцинації. Тому в статистиці за цей день буде відмічена робота тільки 122 пунктів.

Нагадуємо режим роботи закладів, де можна зробити щеплення: 

ЦЕНТРИ ВАКЦИНАЦІЇ щодня працюють в кожному районному центрі (за старим адмінподілом Закарпаття), а також в м. Чоп:  

  • Понеділок – п’ятниця з 10:00 до 15:00 год.; 
  • Субота – неділя з 9:00 до 16:00 год. 

ПУНКТИ ЩЕПЛЕНЬ працюють за графіком роботи амбулаторії, субота і неділя – вихідний. 

«Важливо зрозуміти, що значна частина закарпатців працює та проживає за кордом, тому статистичний показник вакцинації на 100 тис. населення у порівнянні з іншими регіонами для нашої області є досить умовним. Також на цей показник впливає те, що мешканці Закарпаття вакцинуються за межами країни і, на жаль, не повідомляють про це свого сімейного лікаря», – додає Анатолій Полосков, закликавши закарпатців зробити щеплення, бо це єдиний шанс захистити себе і своє оточення від смертельно небезпечного вірусу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0