Важливу інформацію озвучили для закарпатців

Життя  1 серпня 2021 року, 10:23 5694

Відповідно до повідомлення Словацької сторони, із 07:00 (за київським часом) 01.08.2021 року відновлено пропуск міжнародних автобусів, які здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску «Вишнє Немецке» (з українського боку – пункт пропуску «Ужгород»).

Водночас Словацька сторона наголошує, що на осіб, які прибуватимуть на територію їхньої держави, поширюватимуться карантинні заходи, визначені Урядом Словаччини. Зокрема, усі не вакциновані особи віком від 18 років (за певними виключеннями) підлягатимуть самоізоляції терміном 14 діб. Вона може проходити у домашніх умовах або у відповідних установах.

Loading...

Читайте також:  Де у Закарпатті за попередню добу виявили нових хворих на коронавірус

Самоізоляція припиняється, якщо за цей час в особи не виявлено симптомів захворювання на COVID-19 або якщо вона матиме негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше п’ятого дня після прибуття на територію Словаччини.

Також словацькі колеги нагадують про необхідність завчасної реєстрації усіх подорожніх віком від 12 років на урядовому сайті https://korona.gov.sk/ehranica.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0