На Закарпатті ремонтують ще одну дорогу

Життя  12 серпня 2021 року, 14:03 1027 ФОТО

Розпочався капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Колочава–Усть-Чорна–Калини–Бедевля. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

За його словами, торік Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області розробила проєктно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт. У тому-таки 2020 році відновили трохи більше 2 км автошляху в межах селища Дубове.

«У 2021 році з Дорожнього фонду на цю дорогу виділили 25,5 млн грн. За ці кошти підрядник зможе влаштувати 4,5 км асфальтобетонного покриття.

Читайте також:  На Закарпатті відновлюють дорогу до географічного центру Європи

Уже вдалося зробити регенерацію старого покриття, почали укладати асфальтобетонне покриття від села Дубове в напрямку села Калини протяжністю 1,5 км. Після завершення будівельних робіт підрядник нанесе нову горизонтальну розмітку та встановить дорожні знаки», – зауважив Мирослав Білецький.

У подальшому ремонт дорожнього полотна автошляху Колочава–Усть-Чорна–Калини–Бедевля продовжать на ділянках між селами Ганичі та Нересниця, а також у селі Добрянське.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0