"Пой сюда, ти, Туро Руді", – закарпатський гуморист оприлюднив кумедне відео про перетин кордону

Життя  13 серпня 2021 року, 21:53 33248 ВІДЕО

Сьогодні, 13 серпня, закарпатський гуморист Володимир Гончарук опублікував чергове кумедне відео про пригоди закоханої пари Дімки І Владки.

Цього разу закарпатська парочка поїхала на море у Хорватію. Саме про це йдеться у відео. Однак, не обійшлось без пригод. Особливо при перетині кордону.

"Ми коли приїхали на границю, та я думала, що в мене дороз всередині вулкан ся взорве... Бо колим учула, що митниця не робить, люди стоять по 15 год, та хотілам піти до начальника митниці та пувісти: "Ти, дітваку, ти туй шо робиш?!?", – йдеться у відео.

Читайте також:  "Я харю, курям їсти далам": Фейсбук облетіло кумедне відео закарпатки

"Влада з Дімою на морі! Аж не віриться, но доїхали. Їхали канєшно весело, чудили, двіжували. Але… Митниця – то нерви. Просто накипіло, но море чуток заспокоює, но то лише чуток", – йдеться в описі до відео. Пропонуємо переглянути.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Я теж Саня) 14.08.2021, 11:59
А вобще то і серед наших і серед їхнїх, і всяди, є противні і май файні! То я називау ош: ци було у нього шось вночі, ци не було)))
Я теж Саня) 14.08.2021, 11:51
А я не так замітила) Бо коли стоїш у черзі на машині та за 10 метрів пудходять та заберауть документи, оби на коли до будки пуд'їхав ись, вже оформлений ись був. А наші, о то люблять каву пити довго, і роблять із себе незнау кого, блатні такі.
Саня 14.08.2021, 08:27
Фосо) І жизнєнно. Точно так і є на границі. Мадярські таможники нич не хочуть робити, лиш іздіваються із українців