Що вчора сталось в АТ "Закарпатгаз": подробиці та фото

Життя  19 серпня 2021 року, 16:24 14717 ФОТОФАКТ

У середу, 18 серпня, в АТ "Закарпатгаз" стався інцидент, який унеможливив особистий прийом громадян. У цьому запевняють у пресслужбі товариства. Форма особистого прийому передбачає комунікацію споживача, який звертається із проблемним особистим питанням, та працівника АТ "Закарпатгаз".

Однак учора о 10:00 у приміщення Клієнтського простору 104 в Ужгороді прийшла організована група у кількості орієнтовно 30 осіб. Вони прагнули потрапити на прийом всі одночасно, що суперечить правилам проведення особистого прийому.

"При цьому люди здійняли галас і заблокували роботу всіх 8 працівників Клієнтського простору, через що громадяни, які знаходилися у цей момент у приміщенні, змушені були суттєво затриматися. На прохання пройти у кабінет для вирішення питань відповідно до регламенту вони відповіли відмовою", – повідомили в АТ "Закарпатгаз".

Читайте також:  "Нафтогаз" ввів новий тариф на газ для побутових клієнтів

У "Закарпатгазі" наголосили, що створення несприятливих умов, наприклад порушення громадського порядку, блокування роботи інших представників колективу, вживання нецензурної лексики, образи, перехід на особистості є прямою підставою для припинення або непроведення особистого прийому громадян. Що, власне, учора і відбулося.

"Громадянам, які прийшли організованою групою, було запропоновано заходити особисто по черзі та у супроводі представника громади, який веде відеофіксацію прийому. Однак, споживачі відмовилися від цієї пропозиції, що суперечить правилам прийому", – запевни ли в АТ "Закарпатгаз".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Юркo 02.09.2021, 18:20
Коментар очікує модерацію
Ірочка 20.08.2021, 15:09
Тот Павлов уже достав! Дівається всяди, бикота Березнянська! За ним давно тюрма плаче
Operator 20.08.2021, 11:48
Коментар очікує модерацію
Вася 19.08.2021, 18:45
Треба було ще й отпиздити закарпатгаз!!!