Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Що вчора сталось в АТ "Закарпатгаз": подробиці та фото

Що вчора сталось в АТ "Закарпатгаз": подробиці та фото

У середу, 18 серпня, в АТ "Закарпатгаз" стався інцидент, який унеможливив особистий прийом громадян. У цьому запевняють у пресслужбі товариства. Форма особистого прийому передбачає комунікацію споживача, який звертається із проблемним особистим питанням, та працівника АТ "Закарпатгаз".

ВІДЕО ДНЯ

Однак учора о 10:00 у приміщення Клієнтського простору 104 в Ужгороді прийшла організована група у кількості орієнтовно 30 осіб. Вони прагнули потрапити на прийом всі одночасно, що суперечить правилам проведення особистого прийому.

"При цьому люди здійняли галас і заблокували роботу всіх 8 працівників Клієнтського простору, через що громадяни, які знаходилися у цей момент у приміщенні, змушені були суттєво затриматися. На прохання пройти у кабінет для вирішення питань відповідно до регламенту вони відповіли відмовою", – повідомили в АТ "Закарпатгаз".

Реклама
Читайте також:
"Нафтогаз" ввів новий тариф на газ для побутових клієнтів

У "Закарпатгазі" наголосили, що створення несприятливих умов, наприклад порушення громадського порядку, блокування роботи інших представників колективу, вживання нецензурної лексики, образи, перехід на особистості є прямою підставою для припинення або непроведення особистого прийому громадян. Що, власне, учора і відбулося.

Реклама

"Громадянам, які прийшли організованою групою, було запропоновано заходити особисто по черзі та у супроводі представника громади, який веде відеофіксацію прийому. Однак, споживачі відмовилися від цієї пропозиції, що суперечить правилам прийому", – запевни ли в АТ "Закарпатгаз".

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно