Головний редактор газети "Панорама" нагороджений найвищою відзнакою Держкомтелерадіо

Життя  24 серпня 2021 року, 13:19 1624 ФОТО

За вагомий особистий внесок у розвиток української журналістики, сприяння забезпеченню прав і свобод громадян, становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави та з нагоди 30-ї річниці незалежності України досвідчені регіональні журналісти нагороджені Почесною Грамотою Державного Комітету телебачення і радіомовлення України. Відповідні накази підписав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Підставою стало подання голови НСЖУ Сергія Томіленка.

У Національній спілці журналістів України наголошують, що журналісти важливі, а місцеві ЗМІ – потрібні. Їхня роль в незалежній Україні не обмежується хронікою, журналісти є і творцями державності та Незалежності.

Головний редактор газети Панорама нагороджений найвищою відзнакою Держкомтелерадіо

"Наші колеги – авторитетні редактори регіональних газет та телерадіокомпаній – насамперед працюють за покликанням, а не через великі гонорари, яких, на жаль, і немає зараз. Вони щиро цінують довіру своєї аудиторії, – зазначає голова НСЖУ Сергій Томіленко. – Журналісти займають активну громадянську позицію, боряться за справедливість, підтримують захисників України на передовій. Тому високі відзнаки з нагоди 30-річчя Незалежності України – це свідчення важливості нашої професії та подяка за віддану багаторічну працю".

Читайте також:  Зробив великий вклад у розвиток журналістики краю: в Мукачеві презентували книгу про Василя Гарагонича

Відповідно до наказів Держкомтелерадіо та подань НСЖУ відзначено працівників ЗМІ з кожної області. Серед нагороджених Почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення України і Іван Васильович Гарагонич – директор-головний редактор ТОВ "Редакція газети "Панорама".

"Дуже приємно отримувати таку нагороду. Але зазначу, що це не тільки моя заслуга, а й всього колективу ТОВ "Редакція газети "Панорама" та наших читачів", – зауважив Іван Гарагонич.

Іван Гарагонич отримав нагороду

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Читачка 24.08.2021, 16:10
Вітаю:) Так тримати)