Розпочало роботу оновлене приймальне відділення в Хусті

Життя  30 серпня 2021 року, 16:49 546

Нещодавно очільник Закарпаття Анатолій Полосков разом із заступником голови облдержадміністрації Мирославом Білецьким перевіряли готовність приймального відділення у м. Хуст. Тоді керівництво області переконалося у високій якості робіт та повній готовності до початку обслуговування мешканців Хустського району – і сьогодні тут розпочинають приймати пацієнтів.

За словами Анатолія Полоскова, оновлений підрозділ екстреної (невідкладної) медичної допомоги у КНП «Хустська центральна районна лікарня ім. Віцинського О.П.» отримав Сертифікат про відповідність закінченого будівництвом об’єкта.

Читайте також:  У гірському селі відкриють сучасну амбулаторію

За гроші з держбюджету сюди закупили апарат ультразвукової діагностики, рентгенографічну систему Perform-X та комп’ютерний томограф 32-зрізовий Aquilion Lightning. За кошти закладу та місцевих бюджетів закупили функціональні ліжка, монітори пацієнта, дефібрилятори, централізовану станцію моніторингу та інше необхідне обладнання.

«Уже зараз в оновленому приймальному відділення справжні професіонали надають усі види екстреної медичної допомоги у комфортних умовах, швидко реагують на звернення, виконують повноцінну діагностику та якісно лікують пацієнтів.

Відповідально поставилися до цього проєкту місцеві громади, і це свідчить про нашу дієву співпрацю. Ми це зробили разом!» – наголосив Анатолій Полосков.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0