Перевірка документів та огляд автомобілів: СБУ звернулась до закарпатців

Життя  31 серпня 2021 року, 10:24 4274

7 вересня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Закарпатській області проведе планові антитерористичні навчання на базі Міжнародного аеропорту «Ужгород».

Навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. На окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів та огляд автомобілів. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Служба безпеки України просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

Читайте також:  Що коїться у селі на Мукачівщині: опубліковано відео

Крім того, громадян просять у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися до Управління Служби безпеки України в Закарпатській області:

черговий Управління: (0312) 69-15-16; (0312) 61-31-00;

телефон довіри: 097-256-54-30.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0