До 25 жовтня: ще одна країна відкрилася для вакцинованих українців

Життя  31 серпня 2021 року, 16:10 423

Італійський уряд змінив правила в’їзду з країн категорії D, до яких належить Україна, дозволивши в’їзд вакцинованим мандрівникам без карантину. Відповідна інформація розміщена на карті МЗС.

З 31 серпня українці можуть їхати в Італію без обов’язкового 5-денного карантину за наявності негативного результату ПЛР-тесту або антигенного тесту, а також "зеленого" сертифікату (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації однією із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакцин: Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca.

Loading...

Читайте також:  Чехія відкриває кордони: оприлюднено приємну новину для частини українців

У разі відсутності зазначених вище сертифікатів, громадяни можуть в’їхати до Італії, але вони повинні: самоізолюватися протягом 5 днів, активуючи місцеві процедури нагляду за здоров’ям, повідомивши про це місцеві органи охорони здоров’я; пройти тест після завершення встановленої самоізоляції.

Діти віком до 6 років звільняються від вимоги тестування, але теж повинні самоізолюватися, за наявності такої необхідності. Наведені правила в’їзду діють до 25 жовтня.

Нагадаємо, прикордонники почали перевіряти COVID-сертифікати за QR-кодом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0