ЗМІ повідомляють про масштабний технічний збій в одного із операторів зв’язку: додзвонитись не можна

Життя  3 вересня 2021 року, 10:54 Катерина Родак 1786 Оновлено

В оператора мобільного зв’язку «Київстар» стався масштабний збій. У п’ятницю, 3 вересня, користувачі повідомили про неможливість здійснити дзвінки. Водночас мобільний Інтернет «Київстару» працює справно.

Loading...

Читайте також:  У роботі Instagram трапився масштабний збій

Про технічний збій у мережі «Київстар» стало відомо близько 10:00 3 серпня. Користувачі з різних міст України почали повідомляти, що не можуть здійснити дзвінки. Зокрема, про проблеми зі зв’язком наразі повідомляють мешканці західної України, зокрема Львівщини, Тернопільщини, Волині.

У компанії «Київстар» наразі офіційно про технічний збій не повідомляють та ситуацію не коментують. На сторінці оператора у Facebook користувачі залишають коментарі про збій зі зв’язком.

Працівник кол-центру «Київстару» повідомив кориспонденту "Захід.нет", "масових складнощів не зафіксовано".

У Львівській області о 10:55 зв’язок у мережі відновився. Таким чином технічний збій тривав близько години.

Київстар збій

Згодом компанія "Київстар" принесла вибачення абонентам за короткочасні технічні складнощі та пояснила ситуацію.

Офіційна позиція компанії: "03 вересня приблизно о 10 годині на території міста Львів виникли технічні складнощі в локальній мережі 3G, які  були швидко були усунені, до 11 години цього ж дня.

При цьому мережі 2G і 4G працювали у звичному режимі. Голосовий зв’язок був доступний, а клієнти, в яких  Sim-картки підтримують 4G, користувались послугами передачі даних.  Складнощі виникали лише в деяких абонентів 3G при доступі до послуг мобільного інтернету. В інших областях України технічних проблем у цей час не було.

Компанія приносить  вибачення  абонентам  за  короткочасні  технічні складнощі".

Джерело: Захід.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0