Помер відомий закарпатський викладач

Життя  4 вересня 2021 року, 19:46 3666 ФОТО

Із скорботою повідомляємо про те, що днями пішов із життя у засвіти висококваліфікований викладач та прекрасна людина, доцент кафедри технології машинобудування інженерно-технічного факультету Юрій Миколайович Сегеда.

Юрій Миколайович народився в селі Кострино на Березнянщині 19 квітня 1941 року.У 1960 році  став студентом фізичного факультету  Ужгородського державного університету.

Помер відомий закарпатський викладач Юрій Сегеда

Свою педагогічну діяльність розпочинав учителем фізики та математики у мальовничому селі Дубове на Тячівщині.  З 1967  року  працював  в Ужгородському державному університеті на кафедрі теоретичної фізики.

Читайте також:  Помер знаний закарпатський акушер-гінеколог

У 1973 році переїхав до Києва, працював в інституті математики, а потім у військовому училищі, де навчав як україномовних, так і іноземних курсантів.

У 1977 році успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Теоретико груповые свойства некоторых уравнений релятивистской квантовой механики» із  присвоєнням вченого ступеня кандидата фізико-математичних наук. 11 березня 1991 року Юрію Миколайовичу було присвоєно вчене звання доцента по кафедрі математики і теоретичної механіки.

У 1992 році повернувся у рідне Закарпаття і продовжив свою трудову діяльність в Ужгородському державному університеті  на кафедрі  технології машинобудування інженерно-технічного факультету, впродовж багатьох років обіймав посаду заступника декана ІТФ.

Юрій Миколайович Сегеда – автор, співавтор майже сотні наукових і навчально-методичних праць, рецензент та технічний редактор чисельних навчальних посібників та методичних вказівок, перекладач з німецької мови кількох наукових праць.

Нагадаємо, 3 вересня не стало відомого закарпатця.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0