У Фейсбуці поширюють інформацію про дистанційне навчання в школах. МОН відповіло, чи це правда

Життя  6 вересня 2021 року, 19:12 15103

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що інформація в соціальних мережах щодо запровадження дистанційного навчання на території всієї України є недостовірною.

"У 2021/2022 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря №9, постановою Кабінету Міністрів України № 1236, а також згідно з Рекомендаціями щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти", – йдеться у коментарі МОНу на сторінці у соцмережі Фейсбук.

Читайте також:  Посилення карантину в Україні: що буде заборонено та обмежено

Залежно від епідситуації на території України встановлюються рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рівень епідемічної небезпеки встановлюється одночасно на території всіх регіонів рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативою Міністра охорони здоров’я. Рішення розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України.

Також за вимогою МОЗ для очного навчання потрібно 80% провакцинованих співробітників у колективі закладу освіти (у разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки).

Раніше стало відомо, коли в Україні введуть "жовту" зону та посилять карантин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0