Маленький закарпатець бореться за життя

Життя  19 вересня 2021 року, 11:17 1315

Малюку було лише пів року, коли в нього діагностували онкологію. На порятунок життя Семена Шепи, який лише вчора відсвяткував свій перший день народження, потрібно якнайшвидше зібрати понад 120 тисяч євро.

Loading...

Читайте також:  15-річний закарпатець потребує допомоги небайдужих

«Коли нашому молодшому сину Семену було 6 місяців ми помітили ущільнення в паху. Звернулися до педіатра, з припущенням, що це може бути грижа, нас направили до дитячого хірурга на огляд. Хірург оглянув дитину і затвердив, що то жировик і сказав спостерігати. Через два місяці ущільнення збільшилося в розмірах. Ми звернулися повторно до педіатра, провели УЗД і з’ясували, що це лімфовузол, під час подальшого обстеження знайшли новоутворення і направили на обстеження до Києва», - розповідає історію хвороби батько малюка.

Столичні фахівці провели додаткові дослідження і констатували, що в тілі тоді ще 8-місячного Семена зріє нейробластома заочеревинного простору, яка до всього ж, вона вже дала метастази в печінку, легені, лімфовузли, кістки лицьового черепа.

Малюка від травня лікували в НІР і пройшли 4 курси хіміотерапії. «Після кожного блоку хіміотерапії робиться переливання крові. Кістковий мозок виснажений і показники низькі», - розповідає батько дитини.

Батьки не можуть миритись із тими стражданнями, які завдає хвороба малюку і шукають всі можливі варіанти лікування. Клініка із Німеччини відповіла їм, що готові взяти дитину на лікування. Але виставили рахунок у 125 тисяч євро і це ще за попередніми підрахунками. Білоруси також можуть запропонувати свій варіант лікування, там сума менша вполовину, але і вона непосильна для родини.

«Я всі ці роки думала, що ми добре заробляємо, можемо спокійно забезпечувати сім‘ю, дітей. Виявляється, що не так вже і добре. Найважливішого ми зараз забезпечити самостійно не в силах. Ми не в силах самі зібрати такі гроші на лікування нашого синочка… Просимо всіх про допомогу, щоб зібрати потрібні кошти для лікування», - просить мама малюка.

Банківські реквізити:

5168742730103359 ГРН. (Мама - Шепа Іванна Вікторівна)

5169360010859837 EUR (Мама - Шепа Іванна Вікторівна)

5169360010859829 USD ( $ ) (Мама - Шепа Іванна Вікторівна)

Нагадаємо, що сім’я із Мукачівщини отримає 80 тисяч допомоги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Dantshik 19.09.2021, 11:49
Тільки Господь Бог,Владика Всевишній,Всемогутній.Мілотивий і Святий! Зізнайтеся Богу - Господь-Спаситель! Тільки Ти допоможеш! Що мені робити, що б врятувати душу?! Вірте у Всемогутнього Святого Спасителя душі! Бо Він не винен,але хоче сцілити,а головне врятувати душу! Вірою зі всіма думками й вустами сповідати про всі скрути,жахи,біди і горя,щоб намагатися бути чесним перед Всезнаючим! Просити вибачення за самотужки злочинку,яке згадаємо чи забули перед Милостивим!Бо це варто,щоб дозволити Поважаюшему вибір,але Бажаючий незагибелі,втрутитись у своє існування,що б впустити очищяти душу й оживити дух і з'еднатися з Духом Святим! Боже!Да хай же да буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! Ні хто нам не скаже Правду на землі й навіть я про нашего Спасителя! Бо Тільки у Бога Спасительна Мудрість! Тому пропоную Спитати й Вислухати у Самого Милостивого!!! Прорватись скрізь вражину беспредельну,який нав'язує брехню на Істину,що б повбивали один одного,навідь сльозно криком до Спасителя Вискупителя! І спитайте й вислухайте Його - як ще розкаятись,як молитис і як служити Тобі - Господь!!! Що б ні хто нас не побачив з проханням про допомогу,а тільки з Божей Переможной Радістю! Щоб бути вічно з Тобою - Спаситель!!!