Для дитини-сироти з Мукачівської міської територіальної громади придбають житло

Життя  21 вересня 2021 року, 12:38 614

Житловий будинок та земельну ділянку загальною вартістю 348 тисяч гривень придбають жительці громади 1997 року народження з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дівчина виховувалася у Будинку Милосердя «Добрий самаритянин», до 11 класу навчалася у Великодобронськiй ЗОШ. Пiсля завершення навчання в школi, вступила до Ужгородсього ПТУ, а згодом продовжила навчання в Угорщинi за фахом «кухар», – повідомляє Мукачівська міська рада.

Читайте також:  Діти раптово втратили батьків: Закарпаття сколихнула новина про страшну трагедію

З метою самореалiзацiї, дівчина вирiшила здобути ще одну спецiальнiсть «медичної сестри». Здобуті професiйнi навички планує застосовувати на користь громади.

Протокол засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа затвердили сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0