Конфлікт у мукачівській лікарні: у медустанові відреагували на ситуацію

Життя  27 вересня 2021 року, 08:16 6280

Днями в одній із груп в соцмережі Фейсбук було оприлюднено інформацію про конфліктну ситуацію в Лікарні святого Мартина (м. Мукачево). Мова про надто різке спілкування працівника з пацієнтом та зауваження до лікарні.

Адміністрація медустанови оперативно відреагувала на подію та опублікувала заяву.

"Коли лікарня стрімко розвивається, а щодня у відділеннях стаціонару перебуває від 300 до 400 людей, кількість персоналу близька до 900 осіб, а в Діагностичному центрі щодня отримує допомогу більше 300 пацієнтів, є ймовірність виникнення конфліктної ситуації. І навіть якщо 99% працівників слідують цінностям закладу, формують довірливі відносини, професійно і з душею роблять свою роботу, поведінка 1% – може вплинути на репутацію лікарні", – йдеться в дописі в соцмережі Фейсбук.

Loading...

Читайте також:  Дитина знаходиться у лікарні: в одній зі шкіл Мукачева розгорівся скандал

"Нещодавно трапилася ситуація, яка набрала значного резонансу в мережі Фейсбук. Йшла мова про надто різке спілкування працівника з пацієнтом та зауваження до лікарні.

На скаргу ми одразу дали офіційну відповідь і екстрено зібрали Дисциплінарну комісію закладу для розгляду питання (до обговорення долучився директор лікарні Євген Мешко, керівник Профспілки та представник громадськості, що є активістом міста та адміністратором групи Мукачево SOS).

Комісія обговорила детально суть скарги і заслухала пояснення.

Було вирішено, що така поведінка не відповідає цінностям лікарні, тому на цей раз медичний працівник отримає дисциплінарне і фінансове покарання.

Додатково було визначено механізм дій персоналу у конфліктних ситуаціях та відкориговано маршрут пацієнта з підозрою на COVID-19.

На майбутнє будемо робити все, щоб таких ситуацій не було", – зазначається у повідомленні.

Скріншот заяви Лікарні святого Мартина

Скріншот заяви Лікарні святого Мартина / Facebook

Раніше видання розповідало про скандал у пологовому відділенні Мукачівської ЦРЛ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0