Від початку року в області усиновили 35 дітей

Життя  30 вересня 2021 року, 16:56 524

Про усиновлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, за підсумками 9 місяців 2021 р. йшлося на брифінгу в облдержадміністрації. Начальниця Служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна повідомила про тенденцію в усиновленні в області та про поточні результати роботи Служби.

«За 9 місяців поточного року в області усиновлено 35 дітей, 26 із них усиновили громадяни України, ще 9 – іноземці. Родинні стосунки вдалося зберегти 9 дітям із 4 сімей», – підкреслила начальниця Служби у справах дітей облдержадміністрації.

На Закарпатті зменшується кількість дітей, які підлягають усиновленню. Як зауважила Світлана Якімеліна, з початку року в області на облік з усиновлення взято 71 дитину, коли в попередні роки ця цифра сягала двох сотень. Так, за два роки кількість дітей, які підлягають усиновленню, знизилася на 10%. 

Читайте також:  У Мукачеві всиновили малюка, якого покинули одразу після народження

Зараз на обліку служб у справах дітей перебувають 2035 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та 492 дитини підлягають усиновленню.  

Також начальниця Служби у справах дітей Закарпатської ОДА проінформувала, що база даних кандидатів в усиновлювачі станом на 25.09.2021 р. налічує 46 кандидатів, з них 39 подружніх пар та 7 осіб. Більшість з них бажають усиновити дитину до 5 років.

За даними служб у справах дітей райдержадміністрацій та міськвиконкомів? на території області за станом на 01.07.2021 року проживає 631 усиновлена дитина, за умовами проживання та виховання якої здійснюється нагляд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0