Одна з гімназій Закарпаття перемогла у національному конкурсі

Життя  6 жовтня 2021 року, 08:16 961

На початку вересня стартував національний конкурс для закладів освіти, у яких 80% персоналу пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Одна зі шкіл Берегівського району – серед 15 переможців, що отримають 10 гарнітур і роутер.

Йдеться про Попівську гімназію з угорською мовою навчання. У цьому навчальному закладі щеплення отримали 96,3% персоналу, що й дало можливість змагатися за цінні подарунки. Загалом у конкурсі взяли участь 6 134 заклади загальної середньої освіти, де висока кількість імунізованих освітян. Визначали переможців методом жеребкування.

Читайте також:  244 школи Закарпаття перейшли на дистанційне навчання. Відомо, чи отримуватимуть зарплату вчителі

«Такий конкурс став своєрідним мотиватором та закликом для працівників освітньої галузі до імунізації. Ми всі розуміємо, що наші діти мають отримувати якісні знання у звичайному форматі, а не дистанційно», – наголосив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

Зазначимо, Україна перебуває на «жовтому» рівні епідемічної небезпеки, що дозволяє працювати тільки тим закладам освіти, де кількість вакцинованих однією та двома дозами загалом становить щонайменше 80%.

Нагадаємо, молода закарпатська вчителька стала однією з найкращих в Україні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0