Освітян, які не щепляться впродовж місяця, відсторонять від роботи без збереження зарплати

Життя  8 жовтня 2021 року, 16:05 2058

Усі працівники закладів освіти впродовж найближчого часу мають здійснити щеплення проти COVID-19, в іншому випадку їх буде відсторонено від роботи у закладі освіти.

Про це заявили у Міністерстві охорони здоров’я, коментуючи наказ відомства, яким працівників освітньої галузі включено до переліку професій, які підлягають обов’язковій вакцинації.

Норма наказу про обов’язкову вакцинацію поширюється на всіх працівників закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Loading...

Читайте також:  Відомо, коли в Україні може розпочатися масова вакцинація дітей від COVID-19

Наказ МОЗ набере чинності через один місяць з дня його публікації.

У Міністерстві охорони здоров’я наголошують, що працівники закладів освіти, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Винятком є працівники галузі, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень. Вони  обов’язковій вакцинації не підлягатимуть.

Окрім освітян, обов’язковій вакцинації підлягатимуть працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, а також працівники місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів.

Джерело: Освіта.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0