На Закарпатті вживають додаткових заходів у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації

Життя  11 жовтня 2021 року, 12:51 2526

Відповідно до розпорядження заступника голови облдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Закарпаття Ігоря Шинкарюка в області вживають додаткових заходів у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації.

Зокрема, днями оновили Перелік ліжкового фонду для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом. 

Для того, аби пацієнти з важким перебігом могли отримувати медичну допомогу, додаткові ліжкомісця розгорнули ще в одному закладі охорони здоров’я резервної хвилі.

Loading...

Читайте також:  Кілька десятків нових хворих та двоє померлих: яка ситуація із коронавірусом за добу

Раніше таких медичних осередків в області було 9, тепер Перелік поповнився КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня» Ужгородської районної ради Закарпатської області (за адресою смт Середнє, вул. Лікарняна, 60а).

За словами Ігоря Шинкарюка, зараз у закладах охорони здоров’я Закарпаття розгорнуто 1050 ліжок для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, із них 103 – інтенсивної/реанімаційної терапії.

«Поки у нас немає великого стрибка у кількості хворих на коронавірус і ми перебуваємо на останніх позиціях порівняно з іншими областями. Проте бачимо незначну, але негативну динаміку у виявленні нових випадків та госпіталізації, тому такі рішення були вкрай важливими», – наголосив Ігор Шинкарюк.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0