Школи хочуть відправити на дострокові осінні канікули: коли вони розпочнуться

Життя  13 жовтня 2021 року, 08:52 8398

Щоб стримати коронавірус, осінні канікули хочуть перенести. Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти і науки розіслати рекомендований лист щодо перенесення початку шкільних канікул. Зазначено, що школам запропонують розпочати їх 18 жовтня, а не 25 числа, як це було передбачено раніше.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у коментарі виданню "Радіо Свобода" зазначив, що це дасть можливість стримати поширення коронавірусу. Станом на тепер невідомо, скільки у 2021 році можуть тривати осінні канікули.

Loading...

Читайте також:  Графік шкільних канікул на 2021-2022 навчальний рік та додаткові вихідні

"Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати…", – пояснив Ляшко.

Міністр зазначив, що навчальний процес безпосередньо пов’язаний з відчутним збільшення контактів серед дорослих. Він навів дані, що канікули в школах зазвичай призводять до зменшення захворювання як мінімум на 15% вже через 5 днів від їх запровадження.

Раніше видання інтернет-видання "PMG.ua" вже розповідало, що канікули для деяких школярів можуть перенести. Першочерговою причиною тоді була дорожнеча енергоносіїв.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Я 13.10.2021, 15:05
Коментар очікує модерацію