У МОЗ розповіли, що робити, якщо "Дія" не генерує сертифікат про вакцинацію

Життя  13 жовтня 2021 року, 15:50 450

Міністерство охорони здоров’я дало поради на випадок, якщо у додатку "Дія" не вдається згенерувати сертифікат вакцинації від COVID-19.

Якщо після проходження вакцинації та запиту на створення сертифікату у "Дії" є повідомлення "Не має даних про вас", то у відомстві рекомендують звернутися до сімейного лікаря або до лікаря, який робив щеплення, із запитом перевірити персональні дані.

Зокрема:

  • ПІБ українською та англійською, як у паспортних документах.
  • РНОКПП (реєстраційний номер облікової картки платника податків, раніше називався – індивідуальний податковий номер — ІПН).
  • УНЗР – це унікальний номер запису, що вноситься про кожного громадянина України до Єдиного демографічного реєстру і допомагає зробити  цифрову ідентифікацію людини.
  • Дата народження, як у паспорті/свідоцтві про народження.
  • Актуальний номер телефону, на якому можливо приймати та відсилати смс.
Loading...

Читайте також:  Вакцинація без лікаря: в Україні хочуть спростити процедуру щеплення

"Якщо у вас є дитина віком до 18-ти років, то переконайтесь, що в її картці пацієнта внесені її ж РНОКПП та УНЗР, а не ваші. Також попросіть лікаря перевірити, чи немає дублів вашого профілю в системі, або співпадінь із профілем іншої людини", – підкреслюють у МОЗ.

Перевірити дані профілю в системі через сімейного лікаря також рекомендують у випадку, якщо користувач отримав повідомлення "Помилка при генерації сертифіката".

Якщо статус заявки "На жаль, заява не підписана", то у МОЗ радять відновити "Дія.Підпис". "Для цього рекомендовано увійти до мобільного додатку або скористатись порталом Дія, використовуючи електронний підпис для входу", – кажуть в міністерстві.

Також можливий варіант статусу "Сертифікат про вакцинацію недоступний" з таким текстом "Ви зможете додати його лише після другого щеплення. Якщо ви вже його зробили, то зверніться до пункту вакцинації, щоб ваші дані внесли".

Повідомляється, що у такому випадку варто оновити додаток "Дія" та повторно надіслати запит на генерацію документа.

"При статусі "Номер партії вакцини помилковий" необхідно звернутися до лікаря, який провів щеплення і вніс медичний запис про вакцинацію до електронної системи охорони здоров’я, із запитом –  позначити внесене, як помилкове, і додати дані повторно, без помилки. Без такої дії ви зможете отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію і не отримаєте COVID-сертифікат", – йдеться на сайті.

У МОЗ пояснюють: якщо статус запиту "Сертифікат про вакцинацію недоступний", то вакцинація проти COVID-19 була зроблена за межами України, а сформувати COVID-сертифікат, який би врахував щеплення неможливо.

Якщо користувач отримує повідомлення "На жаль, сталася помилка", то у МОЗ радять звертатися до служби підтримки "Дії".

Нагадаємо, через два тижні невакцинованих освітян відсторонять від роботи без збереження зарплати.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0