Нові правила пасажирських перевезень: чи пускатимуть дітей у транспорт

Життя  13 жовтня 2021 року, 19:39 3050

Із 21 жовтня міжрегіональні перевезення можливі за умови, що і водії, і пасажири мають "ковідний" документ. Нові обмеження на перевезення пасажирів між регіонами, які почнуть діяти від 21 жовтня, не будуть стосуватись неповнолітніх.

Для дітей віком від 12 років буде діяти й надалі обов’язкове дотримання маскового режиму.  Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Нові правила перевезень поширюються на повнолітніх осіб: громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Йдеться водіїв, членів екіпажу авіа- та залізничного транспорту. 

Loading...

Читайте також:  Затверджено нові правила пасажирських перевезень на час карантину

Голова МОЗ пояснив, що дітям дозволено їздити без COVID-сертифікату, бо для них наразі не передбачена можливість вакцинації проти коронавірусу і оформлення такого документу.

"Діти до 18 років зможуть користуватися громадським транспортом в поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 і сертифікатів або міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей старше 12 років залишається обов’язковим правило використовувати захисні маски під час перебування в громадських місцях, зокрема транспорті", – заявив Ляшко.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" теж змінює правила пасажирських перевезень.

Джерело: ТСН.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0